Słowiańska w żyłach płynie krew

Bawmy się po studencku i…po słowiańsku. Wczoraj do publicznej wiadomości podana została tematyka tegorocznych Juwenaliów. Co postanowił samorząd? Powracamy do historycznych korzeni. W maju w Toruniu królować będą stroje i atrakcje rodem z słowiańskich czasów.

Tematyka tegorocznych Juwenaliów przez długi czas pozostawała tajemnicą. Były spekulacje i domysły… Teraz już wiadomo: w maju bawimy się w słowiańskim stylu. W poniedziałkowy wieczór Samorząd Studencki zamieścił odpowiedni komunikat. Skąd taki pomysł? „Zrobiliśmy krótki rekonesans wśród studentów, daliśmy kilka pomysłów i wybraliśmy słowiańskie.” – tak decyzję Samorządu wyjaśnia Hubert Jakubowski. Nie zdradza jednak dalszych szczegółów. Zaplanowane atrakcje mają stanowić miłą niespodziankę dla studentów naszej uczelni.

W internecie krążą jednak plotki, że majową imprezę uświetni występ Lao Che. Na stronie zespołu pojawiła się informacja na ten temat. Manager zespołu potwierdza – Lao Che będzie jedną z gwiazd Juwenaliów w Toruniu. Artyści z pewnością zagoszczą na toruńskiej scenie, a ich fani nie powinni być rozczarowani.

Na temat Juwenaliów mówi Hubert Jakubowski, przewodniczący Samorządu Studenckiego.

Dalsze informacje na temat Juwenaliów będziemy podawać na bieżąco.

Zdjęcie: