Toruński Festiwal NADA pełen gwiazd

[fot. materiały prasowe/festiwal NADA]

Toruński festiwal NADA obchodzi 10 urodziny. W przeszłości występowało wielu artystów różnych pokoleń, w tym roku organizatorzy przewidzieli znanych gości. Po raz pierwszy w historii muzyczny event przenosi się w plener.

Torunianie nie będą nudzić się w ostatnich dniach wakacji. 30 i 31 sierpnia 2024 r. rozpocznie się 10. edycja toruńskiego festiwalu NADA, gdzie będzie można posłuchać Darii Zawiałow, Artura Rojka i wielu innych artystów.

Polskie gwiazdy

Daria Zawiałow to piosenkarka z Koszalina, która może pochwalić się czterema albumami studyjnymi. Dodatkowo bierze udział w projekcie Męskie Granie, gdzie współpracowała z Błażejem Królem, Igo, Dawidem Podsiadłą oraz Vito Bambino. Obecnie gra koncerty z Mrozem i braćmi Kacperczyk. Wolne duchy to najnowszy utwór z udziałem Zawiałow.

Artur Rojek to niebanalna postać. To on reprezentował Myslovitz (1992-2012), jego kariera solowa również jest udana. Długość dźwięku samotności i Scenariusz dla moich sąsiadów są klasykami, które na stałe wpisały się do polskiej popkultury. To również pomysłodawca i dyrektor artystyczny Off Festivalu. Rok temu dograł się też do numeru braci Kacperczyk pt. Syn okiennika.

Oprócz dwojga wyżej wymienionych piosenkarzy, będzie można zobaczyć Mroza, Aviego oraz Klaudię Marzec. Oprócz typowych solistów wystąpią ekipy The Dumplings, The Stubs, Javva, Matyldę/Łukasiewicza, a także Nietrzask, toruński zespół, który ma na koncie występy na trasie Męskiego Grania. Warto zaznaczyć, że nie próżnował na dużej scenie ogólnopolskiego festiwalu Pol’and’rock w 2021 roku.

Sprawdź ubiegłorocznych wykonawców Festiwalu NADA.

Kluczowe informacje

Bilety na sierpniowe wydarzenie są dostępne na stronie Going.pl, ceny rozpoczynają się od 242,99 zł.

Informacje o wydarzeniach towarzyszących i wszelkie aktualizacje znajdziecie na profilu Festiwalu NADA na Facebooku.

[fot. materiały prasowe/festiwal NADA]