Spotkanie Pracowni Literackiej w Kulturalnym Hubie [ZAPOWIEDŹ]

Chcesz lepiej wyrazić swoje myśli? Interesuje Cię sztuka pisarska? To idealny moment, aby podszkolić się w umiejętnościach składania refleksji na papierze, ponieważ rusza cykl spotkań Pracowni Literackiej w Kulturalnym Hubie!

Słowo – ponoć od tego wszystko się zaczęło. Bez pisma nie byłoby cywilizacji. Ludzkość jest coraz bardziej zaawansowana. Nie myślcie jednak, że ta sprawa kończy się na dziełach literackich omawianych na lekcjach polskiego. Jako istoty obdarzone świadomością mamy naturalną chęć wyrażania opinii oraz zdobywania doświadczenia. Zawsze potrzebna jest nowa literatura, czy to abstrakcyjna, czy opierająca się na faktach.

Pracowni Literackiej możesz napisać tak naprawdę wszystko. Od prozy, poprzez poezję i dramat, aż po teksty piosenek. Będą się również odbywać dyskusje na temat dzieł znanych twórców, co pozwoli na lepsze zrozumienie literatury, a tym samym bardziej świadome pisanie.

Czytaj też: Być świadomym – czyli jakim?

Co więcej, masz szansę na poznanie ludzi, którzy podzielają Twoje pasje. Warto mieć własne grono, które zapewnia inspirację i oraz konstruktywną opinię. Nie ma nic lepszego od wspólnej burzy mózgów.

Zajęcia odbywają się co wtorek w godzinach od 18 do 20Kulturalnym Hubie Bydgoskiego Przedmieścia przy ul. Bydgoskiej 50 w Toruniu. Prowadzi je Grzegorz Giedrys, wieloletni dziennikarz Gazety Wyborczej i poeta. Wstęp wolny.

[Fot.: materiały organizatora]